KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9298174
nr 929 8174
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, signerad, motivet: 55 x 37, Mor & barn
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 december 2014
kl 18:59:29
7/12 08:19:46
All världens barn (Lisa Larson)